Varga autósiskola Vác

Folyamatos elsősegély tanfolyamok   ( Legközelebb  áprilisban )  Bejelentkezés előzetesen szükséges.

Amennyiben Vácra szeretnél vizsgát kérni ,az alábbi JELENTKEZÉS-re kattintva a 7.sz. területi szervezethez kell belépni és ott fogod megtalálni a lehetséges vizsgaidőpontokat. A megfelelő időpontot megnyitva lesz egy jelentkezési lap azt ki kell tölteni és elküldeni. A vizsga előtti 2 napban lehet számítani a vöröskereszttől egy email-re, amiben küldik a vizsga pontos időpontját. Célszerű a megadott időpontnál 10 perccel hamarabb érkezni. A vizsgán érvényes személyi igazolvánnyal, kitöltött jelentkezési lappal és befizetett csekkel kell megjelenni.18 év alattiaknak szülői beleegyező nyilatkozat is szükséges ! A nyilatkozatok, (csekkek amennyiben szükséges) iskolánkból beszerezhetőek. A vizsgadíj már fizethető kártyával online is, célszerű ezt a módszert választani!

Elsősegélynyújtó tanfolyam :      25 000 Ft /     Vöröskereszt /
 Elsősegélynyújtó vizsgadíj:         18 000 Ft ( 2024.01.01-től )

ELSŐSEGÉLY VIZSGÁRA JELENTKEZÉS

LETÖLTHETŐ JELENTKEZÉSI LAP